Відбулася звітна конференція щодо проходження виробничої педагогічної практики в ЗЗСО для здобувачів вищої освіти спеціальності 016 Спеціальна освіта

19 березня 2024 року відбулася звітна конференція щодо проходження виробничої педагогічної практики в закладах загальної середньої освіти для здобувачів вищої освіти спеціальності 016 Спеціальна освіта 314, 314з та 324з груп денної та заочної форм навчання у змішаному режимі.

Практика була організована відповідно до Положення про організацію практик Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини та раніше укладених договорів про проходження практики. Керівник практики, доктор філософії, доцент кафедри спеціальної та інклюзивної освіти Черніченко Людмила Анатоліївна надавала здобувачам постійну консультативно-методичну підтримку. На звітній конференції здобувачами було презентовано результати проходження практики, проаналізовано успіхи та невдачі, намічені перспективи.

Наприкінці звітної конференції здобувачам рекомендовано пройти опитування, результати яких будуть враховані робочою групою освітньо-професійної програми «Спеціальна освіта» під час перегляду та оновлення змісту програми практики та певних освітніх компонентів освітньої програми.