ЗВІТНА КОНФЕРЕНЦІЯ ЗА ПІДСУМКАМИ ВИРОБНИЧОЇ ПЕДАГОГІЧНОЇ ПРАКТИКИ ОС «БАКАЛАВР» (431, 432, 433 гр.) СПЕЦІАЛЬНОСТІ 012 ДОШКІЛЬНА ОСВІТА

14 грудня 2022 р. відбулася звітна конференція з виробничої педагогічної практики для здобувачів вищої освіти ІV курсу ОС «Бакалавр»  431, 432, 433 груп (денної форми навчання) факультету дошкільної та спеціальної освіти, які навчаються за спеціальністю: 012 Дошкільна освіта.

Здобувачі вищої освіти гідно представили матеріали практики, продемонстрували практичні уміння та навички, поділилися набутими враженнями та досвідом, обговорили труднощі, які виникали у процесі роботи, здійснили самооцінку щодо сформованості професійної компетентності та готовності працювати з дітьми в складних, непередбачуваних умовах сьогодення. Представлені матеріали практики засвідчили, що здобувачі відповідально поставилися до виконання завдань передбачених програмою практики, провели діагностичні методики для курсових досліджень.

Групові керівники відзначили високий рівень теоретичної та практичної підготовки здобувачів освіти, особистісні якості здобувачів освіти та комунікативні вміння необхідні для успішного виконання професійної діяльності.