ЗВІТНА КОНФЕРЕНЦІЯ ЗА ПІДСУМКАМИ ПРОХОДЖЕННЯ НАВЧАЛЬНОЇ ПЕДАГОГІЧНОЇ ПРАКТИКИ СТУДЕНТАМИ 11 ТА 111 ГРУП ДЕННОЇ ФОРМИ НАВЧАННЯ

15 травня 2023 року відбулася звітна конференція за підсумками проходження навчальної педагогічної практики здобувачами І курсу денної форми навчання, ОС «Молодший бакалавр» та ОС «Бакалавр», ОП «Дошкільна освіта» на платформі Google Meet.

У період з 17.04.2023 р. по 12.05.2023 р. студенти факультету дошкільної та спеціальної  освіти  проходили навчальну педагогічну практику в закладах дошкільної освіти у дистанційному форматі. Здобувачі вищої освіти для проходження практики були направлені у ДНЗ ясла-садки комбінованого типу № 25 та №34 Уманської міської ради  Черкаської області.

На підсумковій конференції були присутні студенти та керівники практики, зокрема: кандидат педагогічних наук, доцент Мельникова О.М. (в 11 групі) та кандидат педагогічних наук, доцент  Авраменко О.О. (в 111 групі).

Під час практики керівниками була надана консультативна допомога студентам, створено належні умови для дистанційного супроводу індивідуальних та групових консультацій.

Студенти гідно представили матеріали практики, поділилися набутими враженнями, обговорили труднощі, які виникали у процесі роботи, здійснили самооцінку щодо сформованості професійної компетентності. Для перегляду та аналізу використовували сайт ЗДО, сторінку ЗДО у Facebook, нормативні документи, Дитячий онлайн-садочок НУМО, де розміщено розвивальні відеозаняття для дітей.

Представлені матеріали практики засвідчили, що здобувачі відповідально поставилися до виконання завдань передбачених програмою практики.

Вітаємо студентів із успішним захистом практики та бажаємо успіху на шляху до самовдосконалення та професійного зростання!