Відбулася гостьова лекція на тему: «Розвиток мовлення засобами комп’ютерних ігор». Спікер: Любов ЧУЛАК

16.05.2023 року у рамках реалізації договору про співпрацю між Уманським державним педагогічним університетом імені Павла Тичини та Прикарпатським національним університетом імені Василя Стефаника, в концепції реалізації міжуніверситецької академічної мобільності для здобувачів освіти спеціальності 016 Спеціальна освіта відбулася гостьова лекція на тему: «Розвиток мовлення засобами комп’ютерних ігор» в рамках викладання навчальної дисципліни «Альтернативні технології спілкування».

Спікер: Любов ЧУЛАК, асистент кафедри професійної освіти та інноваційних технологій Прикарпатського національного університету імен Василя Стефаника, учитель-логопед Косівського НВК, учитель-логопед вищої кваліфікаційної категорії, старший учитель, учитель-методист зі стажем логопедичної практики 20 років.

Любов ЧУЛАК авторка студії «Логопедійка», яка заснована у 2020 році і налічує 35 інтерактивних збірок комп’ютерних ігор для дітей з порушеннями мовлення. Вчитель-логопед підбирає, укладає мовленнєвий матеріал до комп’ютерних ігор та озвучує їх. Треба зауважити, що спікер складає ігри відповідно до корекційних програм для дітей з порушеннями мовлення затверджених МОН України.

Метою лекції було ознайомити здобувачів вищої освіти із застосуванням комп’ютерних ігор у роботі з дітьми, які потребують логопедичної корекції.

Презентувала комп’ютерні ігри для обстеження і корекції усного та писемного мовлення дітей, для формування мовлення в цілому (для немовленнєвих дітей), для розвитку лексичної та граматичної сторін мовлення, для розвитку слухового сприймання та фонематичного слуху, навички звукового аналізу та синтезу слів. Детально описала приклади     мультимедійних засобів навчання та їх використання у логопедичній роботі.

Комп’ютерні ігри студії «Логопедійка» цікаві, користні та актуальні для сьогодення.

Щиро дякуємо пані Любові за змістовну, цікаву та корисну лекцію! З нетерпінням чекаємо нових зустрічей!