ЗВІТНА КОНФЕРЕНЦІЯ З ВИРОБНИЧОЇ ПЕДАГОГІЧНОЇ ПРАКТИКИ ЗДОБУВАЧІВ ВИЩОЇ ОСВІТИ 2 КУРСУ ОС «БАКАЛАВР» СПЕЦІАЛЬНОСТІ 012 ДОШКІЛЬНА ОСВІТА ДЕННОЇ ФОРМИ НАВЧАННЯ (211, 212, 213, 223 груп)

02.06.2023 року відбулася звітна конференція з виробничої педагогічної практики здобувачів вищої освіти заочної форми навчання (211, 212, 213, 223 груп). Здобувачі вищої освіти проходили виробничу педагогічну практику з 17.04.2023 – по 26.05.2023 р.р.

У ході звітної конференції практиканти демонстрували фахові компетентності відповідно до завдань та змісту практики: здатність впроваджувати інноваційні методики у роботі з дітьми; ефективно взаємодіяти з батьками, оцінювати межі власної фахової компетентності; вирішення актуальних проблем у галузі дошкільної освіти.

Здобувачі вищої освіти представили методичні напрацювання у ході виробничої педагогічної практики: наочні матеріали до залікових занять, дидактичних, сюжетно-рольових та рухливих ігор, а також інших форм роботи. Поділилися досвідом проведення занять із дітьми з різних розділів програми «Дитина».

Студенти продемонстрували заняття з ліплення «День Матері», «Подарунки для мами»; з малювання «Вишиванка»; з аплікації «Червоні маки»; дидактичні ігри: «Більше, менше, порівну», «Зачаровані фігури»; сюжетно-рольові та рухливі ігри тощо.

Керівники практики (Карнаух Л.П., Авраменко О.О., Кравчук Н.П.) забезпечили належний рівень організаційної, консультативної, навчально-методичної підтримки студентам-практикантам і створили умови для дистанційного супроводу звітної конференції.