ЗВІТНА КОНФЕРЕНЦІЯ З ВИРОБНИЧОЇ ПЕДАГОГІЧНОЇ ПРАКТИКИ ЗДОБУВАЧІВ ВИЩОЇ ОСВІТИ

02.06.2023 року відбулася звітна конференція з виробничої педагогічної практики здобувачів вищої освіти ОС «Магістр» (501, 503, 510, 510a груп) та ОС «Бакалавр» (331, 332, 333 груп) заочної форми навчання.

У ході звітної конференції практиканти демонстрували фахові компетентності відповідно до завдань та змісту практики.

Здобувачі вищої освіти представили методичні напрацювання у ході виробничої педагогічної практики: наочні матеріали до залікових занять, дидактичних, сюжетно-рольових та рухливих ігор, а також інших форм роботи. Поділилися досвідом проведення занять із дітьми з різних розділів чинних програм.

Студенти продемонстрували заняття з ліплення «Вишиванка для Мар’янки» (техніка барильєф) та «Тюльпани для мами»; з малювання «Вишиванка» (нетрадиційна техніка) та «Квітуча яблуня» (малювання вушною паличкою); з аплікації «Чарівний бузок» та «Каштанова свічка»; дидактичні ігри: «Більше, менше, порівну», «Смачні суші», «Рахівничка» (співвідношення числа з цифрою), «Зачаровані фігури»; сюжетно-рольову гру «Відбудовуємо Україну»; рухливі ігри: «Гуси-лебеді», «Лис Микита в курнику», «Кіт і Миші» та інші.

Керівники практики (Іщенко Л.В., Підлипняк І.Ю, Кравчук Н.П, Бутенко О.Г.) забезпечили належний рівень організаційної, консультативної, навчально-методичної підтримки студентам-практикантам і створили умови для дистанційного супроводу звітної конференції.