ЗАХИСТ ВИРОБНИЧОЇ ПРАКТИКИ НА ПОСАДІ ЛОГОПЕДА В ІРЦ ЗДОБУВАЧАМИ ВИЩОЇ ОСВІТИ ОС «МАГІСТР» СПЕЦІАЛЬНОСТІ 016 СПЕЦІАЛЬНА ОСВІТА ЗАОЧНОЇ ФОРМИ НАВЧАННЯ

Професійне становлення логопеда забезпечується крізь призму практичної підготовки, у тому числі виробничої практики в умовах спеціальної та інклюзивної освіти. Упродовж 8 тижнів з 3 квітня по 26 травня 2023 року здобувачі вищої освіти ос «магістр» спеціальності 016 спеціальна освіта заочної форми навчання, а саме – група 504-АЗ,  проходили практику в інклюзивно-ресурсних центрах.

1 червня 2023 року на факультеті дошкільної та спеціальної освіти на платформі Meet здобувачами вищої освіти відбувся онлайн-захист виробничої практики.  Здобувачі вищої освіти приємно вразили цікавими мультимедійними презентаціями, використаними новітніми методами, аудіо- та відеоматеріалами, представили власне бачення практичних завдань, продемонстрували належний рівень теоретико-методичної підготовленості до реалізації професійних навичок логопеда.

Керівник практики доцент кафедри спеціальної та інклюзивної освіти Чепка О.В. забезпечила належний рівень дистанційного супроводу індивідуальних та групових консультацій здобувачів під час проходження практики. Здобувачі відзначили досвідченість логопедів ІРЦ, де проходила виробнича практика у дистанційному та очному режимах. Завдяки практичній діяльності, здобувачі, які проходили педагогічну практику за місцем роботи, могли ділитися своїм досвідом з іншими студентами в режимі онлайн.

Усі студенти успішно впоралися із поставленими завданнями, про що свідчать позитивні характеристики про проходження виробничої практики, документація з фаху та захист практики, який відбувся у дружній атмосфері співпраці. Звіти та матеріали практики засвідчили, що здобувачі освітнього ступеня «Магістр» всі завдання практики виконали у повному обсязі, продемонстрували вміння застосовувати і творчо використовувати теоретичні та методичні знання, пов’язані з особливостями професійної діяльності логопеда в ІРЦ.

Вітаємо здобувачів ос «магістр» з успішним захистом практики та бажаємо подальших успіхів, нових професійних висот, творчого натхнення.