ЗВІТНА КОНФЕРЕНЦІЯ З НАВЧАЛЬНОЇ ПЕДАГОГІЧНОЇ ПРАКТИКИ ОС “МОЛОДШИЙ БАКАЛАВР”

03 грудня 2020 року зі здобувачами початкового рівня (короткого циклу) вищої освіти ОС «Молодший бакалавр» спеціальності 012 Дошкільна освіта денної форми навчання І курсу 11 групи дистанційно відбулася звітна конференція за підсумками навчальної педагогічної практики.

Навчальну педагогічну практику здобувачі проходили на базі закладу дошкільної освіти №12 «Золота рибка» м.Умані.

Використовуючи 3D платформу та різноманітні методичні матеріали, студенти-практиканти мали можливість дистанційно ознайомитися з нормативно-правовою базою ЗДО, специфікою організації освітнього процесу, створення ігрового середовища, усвідомити особливості розвитку дітей дошкільного віку, організацією освітньої роботи з ними.

Під час проходження педагогічної практики студенти підготували презентації на різні теми, серед яких: «Обладнання та спортивні предмети у фізкультурній залі», «Ігровий осередок в дитячому садку» та ін.

Студенти першого курсу спеціальності 012 Дошкільна освіта успішно пройшли  свою  першу  навчальну  педагогічну практику,  яка  є початковим етапом фахової підготовки і спрямована на формування їхньої мотивації щодо вибору професії вихователя дітей дошкільного віку.