ЗУСТРІЧ ЗДОБУВАЧІВ ВИЩОЇ ОСВІТИ 1 КУРСУ (502з ГРУПИ) ЗАОЧНОЇ ФОРМИ НАВЧАННЯ ТА КЕРІВНИКІВ ПРАКТИКИ ЩОДО ВИКОНАННЯ ЗАВДАНЬ ВИРОБНИЧОЇ ПЕДАГОГІЧНОЇ ПРАКТИКИ (3-й тиждень)

З 17.04.2023р. по 26.05.2023р. проходить виробнича педагогічна практика здобувачів вищої освіти 1 курсу (502з групи) заочної форми навчання спеціальності 012 Дошкільна освіта, ОП Дошкільна освіта рівень підготовки «Магістр» факультету дошкільної та спеціальної освіти.

Відповідно до завдань практики 10.05.2023 р. проведено зустріч студентів та керівників (Кравчук Н.П., Рябошапка О.В.) практики під час якої студенти звітували про проведену роботу за третій тиждень проходження практики.

Відтак, студентка 502з групи Шаповалова Юлія продемонструвала презентацію на тему: «Осередки НУШ».

Здобувачі вищої освіти продемонстрували фрагменти відеоуроків з використанням інтерактивних методів (групових та фронтальних), що  передбачали моделювання життєвих ситуацій, використання рольових ігор, спільне вирішення проблем на основі аналізу обставин та відповідних ситуацій тощо.

У ході обговорення та аналізу проведеної роботи, згідно завдань практики здобувачі вищої освіти спільно з керівниками практики визначили позитивні моменти переглянутих фрагментів інтегрованих уроків з дітьми 1-4 класів, відповідно до вимог Нової української школи.

Для урізноманітнення роботи та підвищення інтересу учнів до освітньої діяльності студенти підготували сучасні інтерактивні технології «Мікрофон», «Мозковий штурм», «Займи позицію», «Навчаючи — вчуся», «Робота в парах», «Ток – шоу», «Розігрування правової ситуації в ролях», «Ажурна пилка», «Коло ідей», «Акваріум», «Прес» тощо.

Під час зустрічі здобувачі вищої освіти обговорили позитивні враження та труднощі у роботі, які виникають в процесі практики.

Керівники практики звернули увагу на вимоги щодо ведення ділової документації виробничої педагогічної практики та спрямували студентів до активізації роботи з учнями, використовуючи сучасні інтерактивні технології.

Бажаємо подальших успіхів!