Новини, події, оголошення

Консультація до випускної атестації

9 травня 2023 р. на факультеті дошкільної та спеціальної освіти для здобувачів вищої освіти ОС «магістр» спеціальності 012 Дошкільна освіта освітньо-професійної програми «Дошкільна освіта» 610з групи заочної форми навчання була проведена зустріч з Головою Екзаменаційної комісії доктором педагогічних наук, професором кафедри дошкільної освіти Гаврилюк Світланою Миколаївною та членами комісії.

Під час зустрічі студентам довели до відома графік проходження випускної атестації.

Члени комісії ознайомили здобувачів з процедурою проведення екзамену та захистів випускних кваліфікаційних робіт.

Кандидат педагогічних наук, доцент кафедри дошкільної освіти, декан факультету дошкільної та спеціальної освіти, заступник Голови Екзаменаційної комісії Попиченко Світлана Сергіївна зазначила, що з метою дотримання правил безпеки у нинішніх умовах випускна атестація відбуватиметься у змішаному форматі.

Члени Екзаменаційної комісії: доктор педагогічних наук, професор, завідувач кафедри психології та педагогіки розвитку дитини Іщенко Людмила Валентинівна та кандидат педагогічних наук, доцент, в.о. завідувача кафедри дошкільної освіти Мельникова Ольга Миколаївна відмітили, що випускний екзамен відбуватиметься у формі виконання тестів в інформаційно-освітньому середовищі Moodle.

Зичимо успіхів та високих результатів нашим випускникам під час випускної атестації!!