ЗАХИСТ КУРСОВИХ РОБІТ ЗДОБУВАЧІВ ОС «МОЛОДШИЙ БАКАЛАВР» СПЕЦІАЛЬНОСТІ 012 ДОШКІЛЬНА ОСВІТА

25 листопада відбувся онлайн-захист курсових робіт з основ дошкільної педагогіки, дитячої психології, студентами 21, 21-з груп, спеціальності 012 Дошкільна освіта (ОП Дошкільна освіта).

Курсова робота виконується з метою поглиблення, узагальнення та систематизації теоретичних знань та практичних умінь; формування умінь самостійно працювати з навчальними та науковими ресурсами, використанням сучасних інформаційно-комунікаційних засобів та технологій, формування умінь здійснювати самостійний науковий пошук під час проведення дослідження.

Саме ця робота допомагає у розвитку наукових здібностей здобувачів вищої освіти та залучає їх до науково-дослідницької діяльності.

Члени комісії та керівники курсових проектів відзначили відповідальність здобувачів під час написання курсових робіт, вдало підібраний  змістовний матеріал, актуальні та технічно правильно оформлені наукові доробки.

Студенти відмітили, що під час процедури захисту вони отримали позитивні емоції, обмінялися корисною та цікавою інформацією.

Вітаємо усіх студентів з успішним захистом! Так тримати! Бажаємо натхнення та подальших наукових злетів!!!