ЛЕКЦІЯ З ДИСЦИПЛІНИ «ТЕОРІЯ ТА МЕТОДИКА ОЗНАЙОМЛЕННЯ ДІТЕЙ З ПРИРОДНИМ ТА СУСПІЛЬНИМ ДОВКІЛЛЯМ» (ОС «МОЛОДШИЙ БАКАЛАВР»).

Тема: «Куточок природи закладу дошкільної освіти»

На занятті було поєднано вивчення теоретичних аспектів лекційного матеріалу з практичною демонстрацією різних форм роботи в куточку природи з дітьми дошкільного віку.

Заняття проходило через інтернет-платформу Google Meet.

Під час заняття викладач Дука Т.М. канд. пед. наук, доцент кафедри психології та педагогіки розвитку дитини ознайомлювала студентів з лекційним матеріалом та педагог-практик Вознюк Н.Д., завідувач Центру розвитку дітей «Дивосвіт» разом зі своєю маленькою помічницею (Іванка 4,5 р.) показували, які рослини ростуть у куточку природи, знайомили студентів як організовується робота по ознайомленню дітей з сезонними змінами, закріплювали знання про хмаринки. Розкриваючи тему, педагоги взаємодоповнювали один одного та залучали до обговорення студентів.

Така робота додала емоційності заняттю та надихнула студентів продемонстрували домашніх жителів куточка природи.