ВСЕУКРАЇНСЬКА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ «ПСИХОЛОГО-ПЕДАГОГІЧНИЙ СУПРОВІД РОЗВИТКУ ОСОБИСТОСТІ ДИТИНИ В УМОВАХ ЗАКЛАДУ ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ І СІМ’Ї

25 листопада 2020 року на факультеті дошкільної та спеціальної освіти було проведено Всеукраїнську науково-практичну конференцію «Психолого-педагогічний супровід розвитку особистості дитини в умовах закладу дошкільної освіти і сім’ї».

З вітальним словом учасників конференції зустріла доктор педагогічних наук, професор, завідувач кафедри психології та педагогіки розвитку дитини Іщенко Людмила Валентинівна, яка відзначила важливість обговорення проблеми забезпечення психолого-педагогічного супроводу розвитку дитини в умовах освітнього середовища закладу дошкільної освіти.

Андрющенко Тетяною Костянтинівною доктором педагогічних наук,

доцентом, завідувачем кафедри професійного розвитку педагогів Комунального навчального закладу  «Черкаський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників Черкаської обласної ради» було проведено виступ з презентацією на тему: «Ресурсний потенціал мнемотехніки для розумового розвитку дошкільників».

Кандидат педагогічних наук, старший викладач кафедри психології та педагогіки розвитку дитини Рябошапка Ольга Володимирівна долучила учасників до онлайн-екскурсії в Науково-методичному центрі психологічного та дидактичного супроводу НУШ.

Директор Початкової школи № 1 м. Умань Кривда Вікторія Миколаївна поділилася досвідом роботи з актуальної проблеми забезпечення наступності в роботі закладу дошкільної освіти і школи, та презентувала методичні розробки педагогічного колективу з використанням інноваційних технологій в освітньому процесі старших дошкільників та першокласників.

Учасники конференції ознайомилися з новими формами, методами, засобами забезпечення психолого-педагогічного супроводу розвитку дитини в умовах сучасного освітнього простору закладу дошкільної освіти. Також, поділилися своїми досягненнями, новітніми методиками та технологіями формування та розвитку дітей дошкільного віку.