ВИРОБНИЧА ПЕДАГОГІЧНА ПРАКТИКА У ЗДОБУВАЧІВ ВИЩОЇ ОСВІТИ IV КУРСУ ОС «БАКАЛАВР» ЗАОЧНОЇ ФОРМИ НАВЧАННЯ, СПЕЦІАЛЬНОСТІ: 012 ДОШКІЛЬНА ОСВІТА

Швидко промайнула виробнича педагогічна практика у здобувачів вищої освіти IV курсу ОС «Бакалавр» заочної форми навчання, спеціальності: 012 Дошкільна освіта. Тому 05.10.2022 р. на інтернет платформі Google Meet відбулась звітна on-line конференція за результатами практики.

Під час зустрічі здобувачі поділились враженнями, висвітлили свою роботу, яку вони організовували впродовж практики.

Разом із керівниками практик відбулося обговорення особливостей вироблення творчого підходу до застосування одержаних у процесі навчання знань і вмінь, необхідних для організації освітнього процесу; підвищення інтересу до удосконалення професійної майстерності, під час проходження практики у змішаному режимі.

Загалом, практика є найкращим способом перевірки себе, саморозвитку та самопізнання як майбутнього педагога. Студенти відмітили, що практика допомогла їм  розкритися і отримати нові навички, вміння та компетенції, які є незамінними для подальшої педагогічної діяльності.

Результати захисту виробничої педагогічної практики показали, що усі студенти успішно пройшли практику та зуміли реалізувати її мету і завдання.

Вітаємо студентів із вдалим завершенням практики та бажаємо нових звершень на педагогічній ниві!