Тренінг для студентів у рамках проєкту ПРООН «Громадянське суспільство задля розвитку демократії та прав людини в Україні
8 жовтня в УДПУ імені Павла Тичини відбувся тренінг для молді з розкриття тем основ демократії участі, принципів роботи дорадчих органів, структури та принципів роботи різних гілок влади та налагодження конструктивної співпраці з ними.
![](https://fdo.udpu.edu.ua/wp-content/uploads/2022/10/1-600x450.jpg)
![](https://fdo.udpu.edu.ua/wp-content/uploads/2022/10/3-600x338.jpg)
![](https://fdo.udpu.edu.ua/wp-content/uploads/2022/10/6-600x450.jpg)
Серед запрошених були студенти 111 та 114 груп факультету дошкільної та спеціальної освіти.
![](https://fdo.udpu.edu.ua/wp-content/uploads/2022/10/2-2-450x600.jpg)
Молодь ознайомиться з практичними кейсами громадської діяльності та участі в прийнятті рішень на основі яких зможуть сформувати базові розуміння в цій тематиці та загальне розуміння громадянського суспільства.
Реалізує тренінг ГО «Черкаська Молодіжна Рада» у рамках проєкту ПРООН «Громадянське суспільство задля розвитку демократії та прав людини в Україні», що реалізовується за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Данії.
![](https://fdo.udpu.edu.ua/wp-content/uploads/2022/10/4-450x600.jpg)
![](https://fdo.udpu.edu.ua/wp-content/uploads/2022/10/5-450x600.jpg)
Дякуємо організаторам тренінгу за цікаву зустріч.