Консультація з виробничої педагогічної практики здобувачів вищої освіти освітнього ступеня «Магістр» спеціальності 016 Спеціальна освіта

10.10.2022 р. для студентів ІІ курсу (614, 614а, 614б групи) освітнього ступеня «Магістр» заочної форми навчання була проведена онлайн-консультація щодо проходження виробничої педагогічної практики у закладах дошкільної освіти.

Групові керівники практики доктор педагогічних наук, професор І. А. Малишевська, кандидат біологічних наук, доцент Н. П. Голуб, кандидат педагогічних наук, доцент В. А. Білан провели групові та індивідуальні консультації щодо комплексної оцінки розвитку дітей дошкільного віку з особливими освітніми потребами, аналізу динаміки їх індивідуального розвитку та особливостей оформлення мовленнєвих карт дошкільників із порушеннями мовлення. Крім того, була розглянута структура логопедичних занять, виховних заходів і тренінгів.

Значна увага була приділена вимогам до письмового звіту за результатами проходження виробничої практики та систематизації результатів експериментального дослідження з магістерської роботи.

Модератори консультації ‒ Надія Голуб, Ірина Малишевська.