Звітна онлайн-конференція з виробничої педагогічної практики магістрів спеціальності 012 Дошкільна освіта заочної форми навчання

10.10.2022 року відбулася звітна онлайн-конференція за результатами  проходження виробничої педагогічної практики для здобувачів вищої освіти освітнього ступеня «магістр» спеціальності 012 Дошкільна освіта заочної форми навчання (керівник практики професор кафедри дошкільної освіти С.М. Гаврилюк).

Протягом виробничої практики з 12.09.2022 – по 07.10.2022 р.р.. студенти ознайомилися з організаційно-методичними аспектами роботи  закладу дошкільної освіти. Студенти-практиканти брали участь в усіх формах методичної роботи, запланованих на період практики. Для отримання інформації про методичну роботу закладу, студенти проводили бесіди з методистом, завідувачем ЗДО, аналізували плани роботи методичного кабінету, протоколи засідань педагогічної ради, матеріали методичних семінарів тощо.

Під час звітної конференції здобувачі поділились враженнями, продемонстрували творчі заходи, які вони організовували впродовж практики.