ВИПУСКНИЙ ЕКЗАМЕН «ОСНОВИ ДЕФЕКТОЛОГІЇ ТА ЛОГОПЕДІЇ»

02 червня розпочався випускний екзамен «Основи дефектології та логопедії», який проходить в системі Moodle, для студентів заочної форми навчання за освітнім ступенем «бакалавр» спеціальність 012 Дошкільна освіта., освітньої програми: Дошкільна освіта. Спеціальна освіта (логопедія).

Перед початком екзамену голова екзаменаційної комісії кандидат педагогічних наук, доцент Дука Т.М. зробила перекличку, під час якої випускники пройшли ідентифікацію.

Потім секретар екзаменаційної комісії кандидат педагогічних наук, доцент Підлипняк І. Ю. покроково ознайомила студентів з особливостями складанням дистанційного випускного екзамену.

Члени комісії кандидат педагогічних наук, доцент Бутенко О.Г., кандидат педагогічних наук, доцент Бегас Л. Д. та кандидат педагогічних наук, доцент Білан В.А. бажають випускникам успіхів у складанні випускної атестації!