ПРО ОРГАНІЗАЦІЮ ОСВІТНЬОГО ПРОЦЕСУ У ПЕРІОД З 1 ЧЕРВНЯ ДО 30 ЧЕРВНЯ 2021 РОКУ

У зв’язку із необхідністю дотримання карантинних обмежень для закладів освіти, рекомендацій Міністерства освіти і науки України, складною епідеміологічною ситуацією в місті та відповідно до постанови Кабінету Міністрів України №405 від 21.04.2021 року освітній процес в Уманському державному педагогічному університеті імені Павла Тичини  в період з 01 червня до 30 червня 2021 року проходитиме у дистанційному режимі для здобувачів вищої освіти всіх курсів денної та заочної форми навчання ОС «Молодший бакалавр», «Бакалавр» та «Магістр».

Заліково-екзаменаційна сесія для здобувачів вищої освіти ОС «Молодший бакалавр», «Бакалавр» та «Магістр» і випускна атестація ОС «Молодший бакалавр» та «Бакалавр» проходитиме у змішаному форматі (очно чи дистанційно, за рішенням вчених рад факультетів/інституту).