Новини, події, оголошення

ВИПУСК МАГІСТРІВ 2019 РОКУ

23-го січня 2019 року факультет дошкільної та спеціальної освіти вітав своїх випускників із врученням дипломів магістра.

 Магістранти надягали мантії, фотографувалися, хвилювалися та чекали урочистої частини.

      Декан факультету, доктор педагогічних наук, професор  Демченко Ірина Іванівна виступали з теплими та щирими словами перед вже колишніми студентами.

      З вітальним словом та гарними настановами для випускників виступила Бутенко Ольга Григорівна – заступник декана з навчальної роботи.

      Потім відбулося урочисте вручення магістерських дипломів.

      З почесною місією від випускників-магістрантів зі щирими словами подяки, виступила відмінниця навчання, дівчина з активною життєвою позицією, яка протягом майже шести років приймала найактивнішу участь в усіх видах діяльності факультету та університету – Журавко Тетяна Валеріївна. Це були й слова подяки, й підсумки всього періоду навчання, й сум через закінчення студентських років.

      Привітальні слова від кураторів груп мала Авраменко Оксана Олександрівна.

      Кандидат педагогічних наук, старший викладач, заступник декана з виховної роботи Кравчук Неля Павлівна виступила з віршем «Ким хочеш бути, хлопчику, в житті?» та настановами для випускників.

      Бажаємо усім випускникам успіхів у майбутньому! Нехай ті знання, що ви отримали в університеті допоможуть стати найкращими фахівцями у своїй справі!!!

      Пам’ятайте своє коріння, своїх батьків, своїх наставників, хто пліч-о-пліч ішов поруч з вами і допомагав у скрутні години життя. Живіть із тою думкою, що кращий спосіб дізнатися майбутнє – створити його самому! То ж творіть, мрійте, ломайте стереотипи і пам’ятайте, двері університету завжди відкриті для вас!  Альма-матер з радістю прийме вас у будь-який час у свої обійми.

Ми не говоримо вам до побачення! Ми говоримо – до нових зустрічей у УДПУ імені Павла Тичини!!!