Студенти факультету відвідали виставку Поліщук Олени Василівни

6 лютого студенти 111 групи факультету дошкільної та спеціальної освіти  з куратором Колонтаєвською С.В.
Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини відвідали Уманську картинну галерею.

Працівники картинної галереї провели для студентів змістовну і захоплюючу розповідь про історію музею та ознайомили з творчістю заслуженого майстра народної творчості України- Поліщук Олени Василівни. З білого паперу їй вдається створити витвори мистецтва, які вже давно відомі не лише в Україні, а й поза її межами: ” Мамина вишня”, “Дерево роду”, “Собі самій”, ” Чорнобривців насіяла мати”, “Ой, заграйте дударики”, “Ой під вишнею, під черешнею” та багато інших.

Студенти з цікавістю розглядали справжні витвори мистецтва Олени Василівни та отримали позитивні емоції. Щиро вдячні за вражаючу екскурсію працівникам Уманської картинної галереї, а ще більше, Поліщук Олені Василівні.

Бажаємо Вам миру і світлої долі,
запалу, енергії, сили доволі.
Творчого вогнику, віри й наснаги,
щедрості серця, людської поваги.
На довгих стежках Вашої ниви будьте здорові завжди і щасливі!