ВИСТАВКА УМАНСЬКОЇ ХУДОЖНИЦІ ОЛЕНИ ПОЛІЩУК

7 лютого 2019 року в Уманській картинній галереї  студенти факультету дошкільної та спеціальної освіти 112 групи разом з куратором Підлипняк Іриною Юріївною відвідали виставку члена Національної спілки майстрів народного мистецтва України, кандидата педагогічних наук, доцента кафедри дошкільної освіти Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини – Поліщук Олени Василівни.

Своєрідне художнє мислення, оригінальне світобачення, прагнення поєднати в композиції орнаментальні традиції українського настінного розпису зі змістом народного фольклору (пісень, дитячих казок тощо), художниця демонструє у численних творах: “Ой чий то кінь стоїть”, “Ой на дубі на дубочку голуби сиділи”, “Лугом іду коня веду”, “По садочку ходжу”, “Дівчинонька по гриби ходила” та багато інших.

Студенти отримали багато вражень, емоцій та переймали педагогічний досвід.

Ми пишаємося  особливим даром Поліщук Олени Василівни. Це черговий подарунок нам, адже у кожній роботі є часточка таланту і часточка душі і тому така тепла енергія світла і добра відходить від її яскравих, красивих, закоханих у життя картин.

Сподіваємось, що талант Олени Василівни буде розквітати й надалі, а роботи надихатимуть інших на творчість, добрі справи та світлі думки. Це гарний подарунок прийдешнім поколінням.

Зичимо здоров’я міцного на многії літа, родинного тепла і затишку! Бажаємо зберігати творчий ритм, отримувати задоволення від життя. Хай доля й надалі буде щедрою й прихильною до Вас.