Викладачі факультету дошкільної та спеціальної освіти взяли участь у Науково-практичному семінарі, присвяченого  Дням науки

22 травня 2023 викладачі факультету дошкільної та спеціальної освіти (доценти Ольга Мельникова, Неля Кравчук, Ольга Бутенко), які є членами Наукової школи доктора педагогічних наук, професора Тетяни Кочубей «Актуальні проблеми освіти і виховання: історія, сучасність, перспективи» взяли участь у Науково-практичному семінарі, присвяченого  Дням науки на платформі ZOOM.

Змістовними і цікавими були виступи:

• Тетяни Кочубей, керівника наукової школи щодо актуальності наукових досліджень аспірантів і докторантів;
  • Марини Рябініної, аспірантки 3 року навчання спеціальності 231 Соціальна робота УДПУ імені Павла Тичини. Тема виступу: «Ресурси для пошуку освітніх програм, грантів та стипендій»;
  • Антоніни Штурби, аспірантки 4 року навчання УДПУ імені Павла Тичини, заступника директора з навчальної роботи, викладача іноземної мови Комунального закладу «Балтський педагогічний фаховий коледж». Тема виступу: «Підготовка дисертаційного дослідження: з досвіду роботи» та ін.

Учасники жваво обговорювали актуальні питання, висвітлені під час наукового семінару, ділилися досвідом та отримали велике задоволення від плідної та інформативної зустрічі.