Відкрите конкурсне онлайн-заняття з навчальної дисципліни «Методика керівництва образотворчою діяльністю дітей»

22.05.2023 року викладачем кафедри дошкільної освіти Гарбар Світланою Володимирівною було проведено  відкрите конкурсне онлайн-заняття для здобувачів 211 групи денної форми навчання ОС «бакалавр», спеціальності 012 Дошкільна освіта з навчальної дисципліни «Методика керівництва образотворчою діяльністю дітей» на тему «Поліфункціональність образотворчого мистецтва як основа реалізації особистісно-орієнтованої моделі організації образотворчої діяльності дошкільнят».

Мета заняття: підготовка майбутніх вихователів закладів дошкільної освіти до здійснення художньо-естетичного виховання і різнобічного розвитку дітей дошкільного віку засобами образотворчого мистецтва та образотворчої діяльності. На занятті розкрито  чинники розвитку особистості в образотворчій діяльності,  виокремлено види і жанри образотворчого мистецтва як джерело змісту образотворчої діяльності дошкільнят, представлено педагогічні технології навчання образотворчої діяльності дошкільників.

Заслуговує на увагу те, що студенти показали високий рівень підготовки до заняття, вони були активними та ініціативними в обговоренні теоретичного матеріалу, разом із викладачем шукали відповіді на проблемні питання та із захопленням виконували практичні завдання та вправи.

Усі викладачі факультету, які відвідали показове заняття одноголосно прийшли до висновку, що  в цілому заняття  відповідає сучасним вимогам і проведене на належному методичному та професійному рівні.