Майстер-клас: «Виготовлення браслету-оберегу»

В рамках роботи студентського гуртка «Художня праця та основи дизайну» керівником якого є викладач кафедри дошкільної освіти Гарбар С.В. проведено майстер-клас: «Виготовлення браслету-оберегу із атласної стрічки».

Обереги – наші прадавні добрі символи-захисники, знаки віри у вище заступництво. Символи-обереги втілювались у побутових речах, їх шанували, про них складали легенди. Вишитий рушник, вишита сорочка, писанка, лялька, віночок, калина, верба, лелека – без них важко уявити нашу Україну. Саме з оберегів починається для кожного Батьківщина.

Під час проведення майстер-класу здобувачі вищої освіти ознайомилися з магічними силами оберегів та технікою плетіння браслету. Всі учасники майстер-класу в приємній атмосфері, із задоволенням виготовили свій оберіг-браслет.