ВИХОВНА ГОДИНА НА ТЕМУ «ПРОМІНЧИКИ ЛЮБОВІ Й ДОБРОТИ»

02.12.2021р. – відбулася виховна година зі студентами 113 групи факультету дошкільної та спеціальної освіти з метою формування у  студентів розуміння поняття «добро»; спонукання проявляти доброту, співчуття, турботу про інших; розвивати почуття відповідальності за власні слова та вчинки; розвивати емпатію та виховувати віру в силу добра.

Куратор Кравчук Н.П. та студенти 113 групи ділилися власним досвідом виявлення почуття емпатії до інших людей, яке відображається у інтуїтивному розуміння психологічного настрою, уміння прийняти на себе роль іншої людини, зрозуміння його прихованих мотивів, душевних метань, ототожнення власних почуттів з емоціям іншого і разом з тим усвідомлення їх винятковості та індивідуальності.

Цінними для студентів були вправи на розвиток емпатії: «Телефон», «Вгадай настрій», «Мавпа і дзеркало», які ми проводили під відкритим небом.

Студенти мали можливість вправлятися у виконанні спеціальних вправ, які допомагаюли виховати в собі вміння стежити за емоційним станом інших людей, вчилися входити в зону комфорту з іншою людиною, не відштовхувати своєю байдужістю, а залучати зацікавленістю в емоційному спілкуванні.

Кожен студент відчув власну вагомість у колективі групи та поділився своїми промінчиками любові та доброти!

Автор: Кравчук Н.П.