«ВСЕ, ЩО Я РОБЛЮ З ДІТЬМИ, РОБЛЮ З ДУШЕЮ, ТВОРЧО!»

Згідно річного плану в дошкільному навчальному закладі ясла-садок комбінованого типу №5 створено творчу групу для вихователів середніх та старших груп, яка працює над темою «Розвиток творчих здібностей дітей за допомогою нетрадиційних технік малювання». До складу групи увійшли: завідувач дошкільного закладу освіти Крочак Галина Володимирівна, вихователь-методист Скоропуд Тамара Георгіївна, вчителі-логопеди Гриценко Тетяна Іванівна та Ковальчук Світлана Борисівна, викладачі кафедри спеціальної освіти Бабій Інна Володимирівна, Голуб Надія Петрівната Бегас Людмила Дмитрівна.

Учасники обговорили питання розвитку творчих здібностей дошкільників засобами нетрадиційних технік малювання в середніх та старших групах та доцільність проведення таких занять з дітьми з мовленнєвими порушеннями.

Дискусія пройшла цікаво, кожний учасник зміг висловити та аргументувати свою думку.