Відкрите конкурсне практичне заняття на тему “Особливості психічного розвитку немовляти”

05 березня 2024 року відбулося відкрите конкурсне практичне заняття з дисципліни «Психологія дитяча з практикумом» для здобувачів освіти першого курсу ОС «Бакалавр» спеціальності 012 Дошкільна освіта, освітня програма «Дошкільна освіта» на тему «Особливості психічного розвитку немовляти» (проведене викладачем кафедри дошкільної освіти Іриною Найдюк).

Мета заняття: систематизувати знання про основні закономірності психічного розвитку дитини в немовлячому віці; забезпечити єдність теоретичних знань з практичними навичками в процесі обговорювання психологічних завдань; розвивати комунікативні, професійні здібності; виховувати працелюбність, любов до дітей.

Впродовж заняття здобувачі вищої освіти окреслили особливості психічного розвитку немовляти, визначили соціальну ситуацію розвитку дитини даного вікового періоду, провідний вид діяльності та основні новоутворення. Також, виконуючи невеличку проєктну роботу у групах, студенти провели порівняння психічного розвитку немовлят з попереднім віковим періодом, періодом новонародженості, та зробили висновки про стрімкий та прогресивний психофізичний розвиток немовляти.

Практичне заняття відвідали викладачі кафедри дошкільної освіти: доцент, в. о. завідувача кафедри дошкільної освіти Ольга Мельникова, професор Світлана Гаврилюк, доцент Алла Залізняк, старший викладач Валентина Кривда, викладач Світлана Гарбар.

Заняття пройшло на високому науково-методичному рівні, викликало позитивні враження та зацікавленість як у здобувачів освіти, так і у присутніх гостей.