Регіональний центр розвитку дитини "Дивосвіт"

Город на підвіконні. Центр розвитку дітей «Дивосвіт»

Вихователі та діти у Центрі розвитку дітей створюють міні-городи, які дарують радість усім.

Вихователь Вознюк Наталія Дмитрівна провела спостереження за цибулькою, яку садила з вихованцями. Розширила  уявлення дітей про таку рослину, як цибуля. Звернула увагу дошкільнят на її будову, пригадала, що цибуля відноситься до овочів. Закріпила знання у дітей про те, як ми використовуємо цибулю щоденно, про її користь для людини. Вчила малят правильно висаджувати цибулю та доглядати за нею.

Вихованці із задоволення працювали. Отримали навички вирощування рослин власноруч, догляду та спостереження за ними.

Вирощування міні-городу має велике значення для подальшого розвитку дітей, виховання екологічної культури та правильної поведінки з природою.