МІЖНАРОДНЕ ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ (ВЕБІНАР) НА ТЕМУ: «ІНТЕРАКТИВНІ ТЕХНОЛОГІЇ ЗМІШАНОГО НАВЧАННЯ ПРИ ПІДГОТОВЦІ ЗДОБУВАЧІВ ОСВІТИ ГУМАНІТАРНИХ СПЕЦІАЛЬНОСТЕЙ В КРАЇНАХ ЄВРОПЕЙСЬКОГО СОЮЗУ ТА УКРАЇНІ»

Викладач кафедри психології та педагогіки розвитку дитини  Журавко Т. В. з 26 лютого по 06 березня 2024 року  пройшла міжнародне підвищення кваліфікації, що організовувалось на базі Науково-дослідного Інституту Люблінського науково-технологічного парку та  IESF – Міжнародної фундації науковців та освітян з проблеми  «Інтерактивні технології змішаного навчання при підготовці здобувачів освіти гуманітарних спеціальностей в країнах Європейського Союзу та Україні».

Мета вебінару: розширити професійні компетентності, набути нових навичок комунікації та познайомитися з досвідом роботи колег із різних регіонів України та держав Європейського Союзу.

Результати підвищення кваліфікації :

Поглиблення навичок використання інтерактивних хмарних технологій та технології змішаного навчання.

Вивчення досвіду країн ЄС щодо використання новітніх технологій в освіті.

Ознайомлення з наявними технологіями SMART в освіті в усьому світі.

Здатність ефективно поєднувати онлайн та оф-лайн в інтерактивному навчанні на платформах Zoom та Moodle.

Викладач мала змогу опрацювати навчальні он-лайн-матеріали за тематикою вебінару, розширити знання із запровадження он-лайн платформ та набути компетентностей, які допоможуть побудувати власну траєкторію роботи зі здобувачами вищої освіти.