Відкрите гостьове практичне заняття з Психології дитячої з практикумом

27 лютого 2024 року відбулося відкрите гостьове практичне заняття у змішаному режимі з дисципліни «Психологія дитяча з практикумом» для здобувачів вищої освіти першого курсу ОС «Бакалавр» спеціальності 012 Дошкільна освіта, освітня програма «Дошкільна освіта».

Заняття проведено Іриною Найдюк, викладачем кафедри дошкільної освіти та Олександрою Шикиринською, кандидатом педагогічних наук, доцентом кафедри дошкільної освіти Вінницького державного педагогічного університету імені Михайла Коцюбинського.

На початку заняття Олександра Василівна актуалізувала раніше засвоєні знання студентів з вивченої теми і провела тестування. Далі Іриною Найдюк була проведена інтерактивна частина заняття, на якій здобувачі освіти, шляхом виконання різних вправ, продемонстрували свої знання з теми і закріпили їх.

Практичне заняття відвідали викладачі кафедри дошкільної освіти: доцент, завідувач кафедри дошкільної освіти Ольга Мельникова, професор Світлана Гаврилюк, доцент Алла Залізняк, старший викладач Валентина Кривда, викладач Світлана Гарбар.

Заняття пройшло на високому науково-методичному рівні, викликало позитивні враження та зацікавленість як у здобувачів освіти, так і у присутніх гостей.

Щиро дякуємо Олександрі Василівні за цінний досвід та внесок у заняття! До нових зустрічей!