Регіональний центр розвитку дитини "Дивосвіт"

Тримаємо весну в долонях. З першим весняним днем!

Березень — перший місяць весни. У березні народжується все прекрасне. З приходом весни оживають луки, ліси, поля, заквітчується земля.

Весна постукала і у двері Центра розвитку дітей «Дивосвіт», де вихованці із радістю її вітали. Діти розширили знання про весну та весняні явища, вивчили прислів’я та приказки. Дізналися, що з приходом весни розквітають білосніжні квіти – Підсніжники. Що може бути прекрасніше цих білих крапельок весняного життя!

Тому вихованці разом із вихователями зробили аплікацію «Підсніжники», на прогулянці дітям показали ці чарівні весняні квіти, які зачаровують кожного.

Вітаємо з першим днем весни! Нехай у Вашому житті все розпускається і розквітає, нехай кожна мить наповниться терпким весняним ароматом легкості і душевної свободи. Нехай із зародженням весни і у вас всередині зароджується надія та любов.