Реалізація здобувачами вищої освіти права на вільний вибір навчальних дисциплін

З метою формування професійної компетентності здобувача вищої освіти відповідно вимог ринку праці, відбувається процес вільного вибору навчальних дисциплін.

29.02.2024 року відбулася онлайн-зустріч викладачів факультету дошкільної та спеціальної освіти зі здобувачами вищої освіти спеціальностей 012 Дошкільна освіта, 016 «Спеціальна освіта» денної та заочної форм навчання.

Метою зустрічі було продовжити ознайомлювати здобувачів вищої освіти із Положенням про порядок вільного вибору навчальних дисциплін здобувачами вищої освіти та з детальною інструкцією обрання дисциплін вільного вибору, які розміщені на сайті факультету.

Зокрема, викладач кафедри дошкільної освіти Гарбар С. В., доцент кафедри спеціальної та інклюзивної освіти Черніченко Л. А. та викладач кафедри психології та педагогіки розвитку дитини Журавко Т. В. детально представили переліки дисциплін вільного вибору на 2024/2025 навчальний рік за освітніми програмами та запропонували здобувачам вищої освіти переглянути презентації дисциплін для подальшого обрання.

Вибіркові навчальні дисципліни надають можливість здійснення поглибленої підготовки за спеціальністю, що визначають характер майбутньої діяльності; сприяють академічній мобільності здобувача та його особистим інтересам.