Академія обдарованої дитини «Вундеркінд»

ВІДБУВСЯ НАУКОВО-ПРАКТИЧНИЙ ОНЛАЙН-СЕМІНАР «ДІАГНОСТИКА ТА МОНІТОРИНГ РОЗВИТКУ ОБДАРОВАНОСТІ ОСОБИСТОСТІ»

30.05.2023 року відбувся НАУКОВО-ПРАКТИЧНИЙ ОНЛАЙН-СЕМІНАР «ДІАГНОСТИКА ТА МОНІТОРИНГ РОЗВИТКУ ОБДАРОВАНОСТІ ОСОБИСТОСТІ», організований оргкомітетом Національної академії педагогічних наук України, Інституту обдарованої дитини НАПН України, кафедри психології та суспільно-гуманітарних наук ЗВО «міжнародний науково-технічний університет імені академіка Юрія Бугая».

У роботі конференції активну участь взяли викладачі факультету дошкільної та спеціальної освіти (доктор педагогічних наук, професор кафедри дошкільної освіти Світлана Гаврилюк, кандидат педагогічних наук,  доцент кафедри педагогіки і психології розвитку дитини Неля Кравчук, викладач кафедри  педагогіки і психології розвитку дитини Тетяна Журавко).  Учасники семінару ознайомились з науковими наробками Інституту обдарованої дитини з ідентифікації та моніторингу розвитку обдарованості. Обговорили значущість цілеспрямованої діагностичної та моніторингової роботи закладів освіти усіх рівнів задля вчасного виявлення та відповідного розвитку обдарованих здобувачів освіти.

Від імені всіх учасників  доктор педагогічних наук,  професор кафедри дошкільної освіти Світлана Гаврилюк  виступила з доповіддю на тему: «Розвиток творчої обдарованості дітей дошкільного віку».            Доповідач розкрила основні підходи розвитку творчої обдарованості дошкільників та поділилася досвідом роботи Академії обдарованих дітей «Вундеркінд», що існує на базі центру розвитку дитини «Дивосвіт».

За співпрацю, активну участь і науково-методичний супровід науково-практичного онлайн-семінару «Діагностика та моніторинг розвитку  обдарованості особистості» доктор педагогічних наук, професор  С.М. Гаврилюк отримала подяку.