Відбулося засідання робочої проєктної групи

9 лютого  2023 року відбулося засідання робочої проєктної групи та здобувачів вищої освіти з метою обговорення освітньо-професійних програм першого (бакалаврського) і другого (магістерського) рівнів вищої освіти спеціальності 016 «Спеціальна освіта».

В обговоренні актуальних проблем підготовки бакалаврів і магістрів Спеціальної освіти взяли участь: гарант освітньо-професійної програми ОС бакалавр, кандидат педагогічних наук, доцент, завідувач кафедри спеціальної та інклюзивної освіти Лемещук М.А., та гарант освітньо-професійної програми ОС магістр, доктор педагогічних наук, професор Цимбал-Слатвінська С.В., координатор з питань акредитації, ліцензування та якості освіти, кандидат педагогічних наук, доцент кафедри спеціальної та інклюзивної освіти Бабій І.В., науково-педагогічні працівники кафедри спеціальної та інкюзивної освіти, здобувачі вищої освіти спеціальності 016 Спеціальна освіта та інші.

Присутні приділили особливу увагу обґрунтованості розроблених освітньо-професійних програм, їх структурній та логічній побудові, переліку та обсягу обов’язкових компонентів, що сприятиме наданню системних та якісних професійних знань, вмінь та навичок та забезпечить набуття здобувачами вищої освіти необхідних компетентностей із спеціальності 016 Спеціальна освіта.