Відбулася звітна конференція з виробничої педагогічної практики

Практична підготовка є важливою складовою професійного становлення майбутніх фахівців дошкільної освіти.

На факультеті дошкільної та спеціальної освіти 7 жовтня 2020 року відбулася звітна конференція зі студентами IV курсу заочної форми навчання, що проходили виробничу практику в закладах освіти

.

В межах проведеної звітної конференції здобувачі вищої освіти висловили свої враження щодо проходження практичної підготовки та поділилися досвідом щодо нагальних потреб та труднощів у сфері дошкільної та початкової освіти.

Керівники практик: к.п.н., доц. Дука Т.М., к.п.н., доц. Авраменко О. О., к.п.н., доц. Карнаух Л.П., к.п.н., доц. Кравчук Н. П. та відповідальний з практики на кафедрі психології та педагогіки розвитку дитини к.п.н., доц. Підлипняк І.Ю. проаналізували звітну документацію здобувачів вищої освіти та оцінили їхні практичні, методичні матеріали та конспекти занять.

Бажаємо студентам нових досягнень, професійного становлення та здобуття педагогічної майстерності в сучасному просторі закладів освіти України!