тренінг «Як упоратися зі стресом в період пандемії коронавірусу»

9 жовтня 2020 р. на факультеті дошкільної та спеціальної освіти було проведено тренінг «Як упоратися зі стресом в період пандемії коронавірусу» присвячений Всесвітньому дню психічного здоров’я.

У тренінгу взяли участь студенти ОПП молодший бакалавр та бакалавр спеціальності 016 Спеціальна освіта.

На тренінгу студенти ближче познайомились з поняттям та видами стресу, дізналися, який стрес є корисним, а який руйнуючим для організму, заглибилися у власні особливості поведінки у стресових ситуаціях, а також навчилися виділяти ефективні прийоми самодопомоги при боротьбі зі стресом. Учасники тренінгу були відкриті до взаємодії та зацікавлені темою. В кінці заходу, кожен зміг виділити та сформувати власний «Банк способів саморегуляції при стресі» та дізнатися нові шляхи управляти своїм психоемоційним станом.

Тренінг сприяв важливості усвідомленню власного психологічного стану в кризі, актуалізації найбільш значущих особистісних реакцій кожного учасника групи, щодо переживання проблеми кризи ідентичності, активізації позитивних якостей та репертуару ресурсів.

Учасники тренінгу мали нагоду «тут і зараз» попрацювати над усвідомленням психологічних ознак власної унікальної та неповторної ідентичності, аналізом матриці ідентичності за допомогою запропонованих практично-орієнтованих вправ. Змогли розширити межі розуміння себе, власної «тіньової» сторони особистості та оволодіти репертуаром методів та шляхів самокорекції.

Наприкінці, учасники отримали не лише позитивні враження та емоції від групової тренінгової роботи, але й набір ресурсних станів, які сприятимуть досягненню успіху в професійному становленні та особистісному житті.