XVIII ВСЕУКРАЇНСЬКА СТУДЕНТСЬКА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ «ОСОБЛИВОСТІ ОРГАНІЗАЦІЇ ЖИТТЄДІЯЛЬНОСТІ ДИТИНИ У СУЧАСНОМУ ДОШКІЛЛІ»

08 жовтня 2020 року на факультеті дошкільної та спеціальної освіти Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини відбулася дистанційно XVІІІ Всеукраїнська студентська науково-практична конференція «Особливості організації життєдіяльності дитини у сучасному дошкіллі».

Основними напрямами роботи конференції були:

• Психолого-педагогічний супровід формування особистості дитини дошкільного віку.
  • Проектування соціокультурного середовища закладу дошкільної освіти як фактор розвитку особистості дитини.
  • Організація педагогічної взаємодії закладу дошкільної освіти та сім’ї на засадах партнерства.

Мета конференції – визначення та обговорення актуальних проблем та підходів до організації життєдіяльності дітей у сучасному закладі дошкільної освіти.

По завершенню конференції учасники погодилися з тим, що для ефективної організація життєдіяльності дитини дошкільного віку слід враховувати сучасні тенденції розвитку суспільства, оновлення змісту дошкільної та спеціальної освіти, використовувати в освітньому процесі інноваційні технології та забезпечувати умови для індивідуального розвитку кожної дитини.

На матеріалах конференції вийшов друком збірник тез доповідей студентів. Учасникам конференції бажаємо успіхів у подальшій науково-дослідній та навчальній діяльності.

Програма всеукраїнської студентської науково-практичної конференції