відбулася підсумкова конференція з навчальної педагогічної практики для здобувачів вищої освіти 1 курсу спеціальності 012 Дошкільна освіта

19 листопада 2021 року відбулася підсумкова конференція (дистанційно) з навчальної педагогічної практики для здобувачів вищої освіти 1 курсу (11, 111-113 груп) денної форми навчання факультету дошкільної та спеціальної освіти, які навчаються за спеціальністю 012 Дошкільна освіта ОС «молодший бакалавр» та «бакалавр».

Базою навчальної педагогічної практики був заклад дошкільної освіти №15 «Сонечко» м. Умані.

Здобувачі першого курсу спеціальності 012 Дошкільна освіта успішно пройшли  свою  першу  навчальну  педагогічну практику,  яка  є початковим етапом фахової підготовки і спрямована на формування їхньої мотивації щодо вибору професії вихователя дітей дошкільного віку.

Здобувачі-практиканти мали можливість дистанційно ознайомитися з нормативно-правовою базою ЗДО, специфікою організації освітнього процесу, створенням матеріально-технічної бази та ігрового середовища, усвідомити особливості розвитку дітей різного віку, також ознайомилися з оснащенням та документами методичного кабінету. У реаліях сьогодення практика мала дистанційну форму і здобувачі мали можливість побувати у закладах дошкільної освіти (Оn-line), безпосередньо поспілкуватися з дітьми та вихователями, отримували систематичні консультації від свого керівника та педагогів закладу, ознайомилися з педагогічним досвідом вихователя Таран В.І. Під час проходження педагогічної практики студенти підготували презентації.

Таким чином, можемо констатувати, що створений практичний освітній онлайн-простір дав можливість самореалізуватися майбутнім дошкільним педагогам, використовуючи сучасні інформаційні технології, бути професійно мобільним і швидко адаптуватися до змін.