Регіональний центр розвитку дитини "Дивосвіт"

ВЕСНА ІДЕ, КРАСУ НЕСЕ, А В ТІЙ КРАСІ РАДІЄ ВСЕ!

Одна з кращих рис людського характеру – це любов до природи. Чи може бути щось красивішим за квітку, що розкриває назустріч сонцю свої пелюстки?

Кожної весни відбувається чудо. Зацвітають різноманітні квіти та дерева одягають білий цвіт.

Вихованці Центру розвитку дітей «Дивосвіт» під час кожної прогулянки поринають у весняну казку. Сьогодні вихователі ознайомили дітей з весняними квітами, формували знання про послідовність етапів розвитку рослини. Під час прогулянки діти вчилися розпізнавати весняні квіти за зовнішнім виглядом.

Також вихованці зробили аплікацію з макаронів «Весняне дерево». Кожний проявив свою фантазію. І ми отримали чудові вироби.

Тож озернімося! Яка прекрасна наша земля!Весна… і вже сама згадка про неї будить в серці світлу радість. Адже це пора відновлення і відродження природи.