В УДПУ ВІДБУЛОСЯ ВИЇЗНЕ ЗАСІДАННЯ КОМІТЕТУ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ

В Уманському державному педагогічному університеті імені Павла Тичини відбулося виїзне засідання Комітету Верховної Ради України із питань фінансової політики і банківської діяльності .

На засіданні, яке пройшло у конференц-залі університету, розглядалися такі питання: «Засади стратегічного реформування державного банківського сектору» та «Інструменти фінансування сільського господарства в Україні».

Члени Комітету Верховної Ради України із питань фінансової політики і банківської діяльності зустрілися із ректором університету Олександром Безлюдним. Під час їх розмови відбулося обговорення дуже важливих аспектів розвитку освіти в Україні згідно нового закону «Про освіту», а також піднімалися питання щодо перспектив розвитку Уманського педуніверситету.