В УДПУ ОБГОВОРИЛИ ПРОБЛЕМИ ПЕНСІЙНОГО РЕФОРМУВАННЯ В УКРАЇНІ

Науково-методичний семінар «Пенсійне реформування в Україні» відбувся на базі НН Інституту економіки та бізнес-освіти проведено за ініціативи кафедри економіки та соціально-поведінкових наук.

Метою семінару було ознайомлення зі змінами в пенсійному законодавстві України, з реформуванням пенсійної системи та питаннями легалізації трудових відносин.

Зі вступним словом виступила директор НН Інституту економіки та бізнес-освіти, доктор економічних наук, професор Ольга Чирва, яка представила гостей заходу та озвучила питання, винесені на обговорення учасників семінару.

Перший заступник начальника Уманського об’єднаного управління Пенсійного фонду України у Черкаській області Оксана Лук’янова, яка не вперше проводить зустріч зі студентами, у своїй доповіді детально зупинилася на змінах в пенсійному законодавстві, окреслила основні напрямки реформування пенсійної системи, розповіла про законодавчі ініціативи, про зміни для тих, хто вже отримує пенсію та нововведення для майбутніх пенсіонерів. Вона наголосила на необхідності мати страховий стаж та розповіла про можливості добровільного соціального страхування.

Під час обговорення питань порядку денного семінару декан факультету дошкільної та спеціальної освіти доктор педагогічних наук, професор Ірина Демченко у своєму виступі висвітлила актуальні проблеми соціального захисту як чинника формування демократичної держави. Доцент Віталій Стойка зосередив увагу на головних завданнях та функціях Державної служби зайнятості.

Науково-методичний семінар викликав жваве обговорення провідними фахівцями кафедри ключових аспектів дослідження та отримав позитивні відгуки присутніх.