НАША СТУДЕНТКА ПРОЙШЛА НАВЧАННЯ ЗА ДЕРЖАВНОЮ ПРОГРАМОЮ «МОЛОДІЖНИЙ ПРАЦІВНИК»

Студентка 3 курсу факультету дошкільної та спеціальної освіти Катерина Нестерова стала учасницею тренінгу «Молодіжний працівник», організованого Черкаським обласним молодіжним ресурсним центром за підтримки Управління у справах сім’ї, молоді та спорту Черкаської ОДА та Міністерства молоді та спорту України. Нагадаємо, що реалізація Програми «Молодіжний працівник» розпочалася у 2014 році за підтримки Програми розвитку ООН України та у співпраці з Міністерством молоді та спорту України й Державним інститутом сімейної та молодіжної політики.

Наша студентка разом з представниками державних установ, місцевого самоврядування, системи освіти, посланцями активного студентства області, які працюють із молоддю, три дні освоювала програму тренінгу. Його організатори ставили за мету підвищити кваліфікацію молодіжних лідерів та фахівців молодіжної галузі задля ефективної розробки та реалізації обґрунтованої молодіжної політики на локальному та регіональному рівнях; налагодити ефективний діалог між держструктурами та громадянським суспільством; надати інформацію про кращі світові практики реалізації молодіжної політики.

Катерина Нестерова — активна студентка, член студентської ради університету та факультету дошкільної та спеціальної освіти, учасник тренінгу «Медіа грамотність». Вона також є випускницею міської академії молодіжного лідера 2016-2017 р., де зі своїм проектом «Colour Youth Uman» виборола 3 місце.

Ось що Катя розповіла про свою участь у тренінгу:

— Чесно кажучи, мені дуже повезло, що саме мене зі всіх студентів з УДПУ організатори відібрали на тренінг, адже кожен зміг подати заявку на участь. Можливо, цьому сприяла моя участь та зайняте призове місце у міському проекті «Академія молодіжного лідера». Так чи інакше, але я старалась, аби бути на висоті, адже представляла мій любимий університет. 3 дні були сповнені для мене новою інформацією. Дуже задоволена навчанням. Все, що нам розповідали і чого навчали чудові, доброзичливі та розумні тренери було дуже цікавим та корисним для кожного з нас. Я дізналась, хто такий молодіжний працівник, що таке молодіжна політика, робота у громаді, про необхідні компетенції молодіжним працівникам для ефективної роботи тощо. Я багато чого відкрила для себе, отримали великий досвід. Я в захопленні!

Програма тренінгу (участь у якому, до речі, є безкоштовною) була насиченою та цікавою. Юнаки та дівчата отримали багато практичних та теоретичних знань, безліч позитивних емоцій та приємних вражень.

Після закінчення навчання учасники отримали державні сертифікати про проходження базового тренінгу.