Новини, події, оголошення

У ГОСТЯХ У КАЗКИ

      22 жовтня 2018 року студенти та викладачі факультету дошкільної та спеціальної освіти побували в гостях у чарівної казки. Студенти 1 курсу 112 групи на чолі з викладачем Дукою Тетяною Миколаївною та їхнім куратором Підлипняк Іриною Юріївною представили інсценізації українських народних казок: «Мудра дівчина», «Корінці та вершки», «Кобиляча голова», «Рукавичка», «Бабина дочка і дідова дочка».

 

      Хто з вас не починав своєї мандрівки в життя саме з цієї простої, але дивовижно багатої казки. Інсценізовані казки дають нам ключ до розуміння багатьох таємниць. Її доступність, простота допомогли донести до студентів глибоку мудрість українського народу. Під час виконання ролей героїв казок студенти навчилися  відрізняти хороше від поганого, поважати добро, правду і боротися зі злом і кривдою.

      Казка – це дитинство людства і його мудрість. Читайте та слухайте казки, легенди, пісні. Вивчайте казки і переказуйте. Нехай вони ідуть по світу, нехай живуть серед нас і після нас, хай виховують нас і вчать, як треба жити по совісті.

      Захід пройшов у цікавій і веселій атмосфері. Усі присутні пригадали знайомі казки з дитинства.

 

Всі разом казки згадали.
Гостям нашим показали.

От і казочці кінець.
А хто слухав – молодець!