ВІДКРИТЕ ЗАНЯТТЯ НА ТЕМУ: «СПІЛКУВАННЯ»

19 жовтня відбулося відкрите навчальне заняття на тему: «Спілкування», проведене кандидатом педагогічних наук, доцентом кафедри психології та педагогіки розвитку дитини – Карнаух Лесею Петрівною.

Спілкування – складний процес взаємодії між людьми, що полягає в обміні інформацією, а також у сприйнятті і розумінні партнерами один одного. Спілкування – це своєрідний міст між людьми, між групами людей, між окремими державами. Тому дослідження спілкування, практичне засвоєння правил спілкування – вкрай важливе для будь-якої людини.

У будь якій життєвій справі людям доводиться спілкуватися, обмінюватися інформацією, домовлятися, знаходити виходи зі складних ситуацій.

Без спілкування практично неможливо провести нормально жодного дня. Правильно, грамотно, культурно вести діалог під силу не кожному, але як необхідно володіти такою культурою сучасній людині.

Важливе місце у житті людини відводиться психології спілкування. Адже взаємодія людей завжди опирається на їх психологічні відчуття, реакції. Без знання людської психіки, її психології неможливо будувати правильний діалог.

Заняття принесло для кожного багато знань та емоційного задоволення.