Новини, події, оголошення

ЦІКАВЕ ДИСТАНЦІЙНЕ НАВЧАННЯ!

Карантин карантином, а навчання слід продовжувати! Саме тому, на факультеті дошкільної та спеціальної освіти активно використовуються засоби для дистанційного навчання. Найбільшого застосування знайшла  інтернет платформа Google Meet – зручний сервіс для відео-конференцій, що підтримує велику кількість учасників та функцію чату.

Замінити живе спілкування у навчальному процесі надзвичайно важко, однак дистанційне навчання – це нові можливості для самореалізації та прояву креативності як з боку професорсько-викладацького складу, так і зі сторони студентів. Основними принципами дистанційного навчання є інтерактивна взаємодія у процесі роботи, надання студентам можливості самостійного освоєння матеріалу, а також консультаційний супровід у процесі практичної діяльності.

Незважаючи на ситуацію, яка зараз склалася внаслідок карантину, ми продовжуємо активно навчатися в on-line форматі.

(на фото студенти 214 та 215 груп під час практичних занять з дисципліни «Спецметодика формування елементарних математичних уявлень», викладач: канд.пед.наук, доцент кафедри психології та педагогіки розвитку дитини – Підлипняк І.Ю.).