Новини, події, оголошення

ЗВІТНА ON-LINE КОНФЕРЕНЦІЯ ЗА РЕЗУЛЬТАТАМИ ВИРОБНИЧОЇ ПРАКТИКИ ЗДОБУВАЧІВ I КУРСУ ОС «МАГІСТР» ЗАОЧНОЇ ФОРМИ НАВЧАННЯ, СПЕЦІАЛЬНОСТІ: 012 ДОШКІЛЬНА ОСВІТА (510З ТА 510АЗ ГРУП).

15.04.2021р. – на інтернет платформі Google Meet відбулась звітна on-line конференція за результатами виробничої практики здобувачів I курсу ОС «Магістр» заочної форми навчання, спеціальності: 012 Дошкільна освіта (510з та 510аз груп).

Студенти поділились враженнями, в яких було висвітлено роботу, яку вони проводили впродовж практики. Відбулося обговорення особливостей проведення індивідуальних та групових занять, під час проходження практики у дистанційному режимі.

 

 

Загалом, дана практика – чудовий спосіб для перевірки себе, саморозвитку і самопізнання. Вона допомагає розкритися і отримати нові навички, вміння та компетенції, які стануть незамінними для подальшої педагогічної діяльності.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Результати захисту виробничої педагогічної практики показали, що усі студенти успішно пройшли практику та зуміли реалізувати її мету і завдання.

Вітаємо студентів із вдалим завершенням практики та бажаємо нових звершень на педагогічній ниві!