ЗВІТНА КОНФЕРЕНЦІЯ З ПРОХОДЖЕННЯ НАВЧАЛЬНОЇ ПЕДАГОГІЧНОЇ ПРАКТИКИ СТУДЕНТАМИ 2-ГО КУРСУ (211, 212, 213, 222) ЗАОЧНОЇ ФОРМИ НАВЧАННЯ ОС «БАКАЛАВР», СПЕЦІАЛЬНОСТІ 012 «ДОШКІЛЬНА ОСВІТА».

15 квітня 2021 року відбулась звітна конференція з проходження навчальної педагогічної практики студентами 2-го курсу (211, 212, 213, 222) заочної форми навчання ОС «Бакалавр», спеціальності 012 «Дошкільна освіта». Керівниками практики були : Підлипняк І. Ю., Мельникова О. М., Трофаїла Н. Д.

У перебігу конференції студенти презентували результати виконання завдань навчальної практики; ділилися враженнями про особливості проходження ними практики та власними досягненнями, а також висловлювали пропозиції та побажання щодо її удосконалення.

Учасники конференції були одностайними у висловлюванні думок про те, що такий вид практики сприяв формуванню їхньої професійної компетентності, зокрема: умінню здійснювати дидактичний аналіз занять та самоаналіз виховних заходів.

Мети практики було досягнуто!