Студенти поставили виставу-казку «Їжачок Вітя» в онлайн режимі

В рамках реалізації завдань академії обдарованих дітей «Вундеркінд» на базі центру «Дивосвіт»

15.04.2021 було проведено низку розвивальних заходів для дітей дошкільного віку по ознайомленню з театром. Це захоплюючі ігри,  розвиваючі вистави для дітей.

Діти подивилися виставу-казку «Їжачок Вітя в онлайн режимі». Акторами театру були студенти першого курсу 112 групи факультету дошкільної та спеціальної освіти.

Студенти спробували себе в різних ролях і зрозуміли, які сценічні здібності потрібні саме для вихователя закладу дошкільної освіти.

Кожна театральна вистава – радісна подія, нова ідея, цікава гра, творча атмосфера  для обдарованих дітей!!!

Малюки полюбили виставу, а згодом  прийдуть до нашого театру, щоб побачити роботу нашої дружньої творчої команди!

Завісу таємничу підніміть

І покажіть маленьким вихованцям

Чудовий, неповторний, дивний світ

Театру, співу, музики і танцю.

І пам’ятайте твердження одне:

В усіх містах, країнах, в цілім світі

Найкращі і актори й глядачі

Це не дорослі, а, звичайно, діти.

Автор: д.п.н., проф. Гаврилюк С.М.