Регіональний центр розвитку дитини "Дивосвіт"

Центр розвитку дітей “Дивосвіт” ласкаво приймає дітей-переселенців

      Від початку військових (терористичних) дій Російської Федерації на території України свої домівки були змушені покинути  тисячі сімей із дітьми. Велика частина таких сімей знайшла притулку в м.Умань, а саме в стінах  Уманського державного педагогічного університету. 

      Діти, які прибули до нашого закладу мали тяжкий емоційно-психологічний стан. Тому їм було запропоновано відвідатувати Центру розвитку дітей “Дивосвіт” (Завідувач: Вознюк Наталія Дмитрівна) де вони мали змогу розвивати свої здібності та уміння за допомогою різних творчих завдань, дидактичних та рухливих ігор, мовних вправ та інших видів діяльності.  

   Організовуючи освітньо-виховну роботу з дітьми, враховувались їхні природні здібності, схильності, психічні особливості на кожному етапі розвитку. Також намагалися  усунути прогалини в навчанні та вихованні дітей, які тимчасово не відвідують дошкільні та навчальні заклади.

     В свою чергу, Центр розвитку надає  батькам  можливість організаційно використати  свій час, реалізувати свої  плани без остраху за своїх дітей, адже вони в цей час знаходиться у безпеці, грайливо проводять час, розвиваються, нагромаджують свої знання, а саме головне трішечки забувають про війну.